МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «Music in Fine Art»
«Музика в образотворчому мистецтві»
МКЗК Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1
Місце та термін проведення: музей «Літературне Придніпров’я», відкриття 16 травня в 16.00 за адресою: пр.К.Маркса, 64, з 16 по 27 травня 2012 р.
Учасники проекту: МКЗК Дніпропетровська дитяча художня школа № 1, МКЗК Дніпропетровськ дитячі музичні школи №№ 6, 15, 14, 1, 7, 3, 12, 10.
Складова проекту:
1. Виставка учнів та викладачів Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1. Кількість учасників – 10 викладачів; 40 учнів школи. Загальна кількість – 60 художніх творів живопису, графіки, декоративного мистецтва.
2. Музичні презентації Дніпропетровських музичних шкіл міста:
- ДМШ № 6 «Музичні мініатюри» – 16 травня, 16.00.
- ДМШ № 15 «А музика звучить….» – 17 травня, 16.00
- ДМШ № 14 «Музика в стилі фламенко. Гітара», 18 травня, 16.00
- ДМШ № 1 «Музичні акварелі» 21 травня, 16.00
- ДМШ № 7 «Музична палітра» 22 травня, 16.00
- ДМШ № 3 «Звуки музики» 23 травня 16.00
- ДМШ № 12 «В гостях у І.Манжури» 24 травня, 16.00
- ДМШ № 10 «Калейдоскоп народних інструментів» 25 травня 16.30.
Мета проекту: презентувати творчість вихованців та викладачів мистецьких шкіл міста, присвячених урочистими заходами – «День Європи в Україні» та 80-річчю заснування Дніпропетровської області.
Зміст проекту: Створити певне естетичне середовище, яке грунтується на здатності людини слухати музику і одночасно уявляти живописні образи, почути музику через художні твори, залучити молодь, фахівців та широкий загал шанувальників дитячої творчості до спільного процесу творчої взаємодії, створити певні умови для пошуково-методичної діяльності в галузі художньої та музичної освіти.
Додаткова інформація: проект «Музика в образотворчому мистецтві» в перспективі надасть можливість запрошувати в наше місто митців та музикантів з інших країн на фестиваль Європейскої культури – «Мистецтво без кордонів», започатковувати спільні виставки, зустрічі, арт-акції на рівні дитячо-юнацької творчості;
- на основі проекту можливо передбачити низку тематичних телевізійних передач культурологічної спрямованості з метою розширення меж естетичного середовища – «Дніпропетровськ – сучасне европейське місто»;
- проводити майстер-класи, семінари по обміну інформацією професійного спрямування для фахівців галузі культури та освіти, для пожвавлення процесів взаємодії різних напрямків гуманітарної спрямованості – музики, образотворчого мистецтва, літератури, кіно – як соціального явища, що однаковою мірою хвилює художника, композитора, письменника або режисера.
Проект склав: М.Ф.Хандога