Виставка робіт студентів театрально-художнього коледжу

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ

ПРЕЗЕНТУЄ

Виставку робіт студентів та випускників Дніпропетровського театрально-художнього коледжу

Відкриття виставки відбудеться 24 листопада 2015 року о 15:00

у приміщенні Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького (Діорама).

м. Дніпропетровськ, проспект К. Маркса, 18

Виставка працюватиме  до 08.12.2015 р. з 10.00 до 16.30 Вихідний – понеділок.

Виставка присвячена 90-річчю від дня створення художнього відділення Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. Навчальний заклад має багату історію і веде початок від 1925 р., коли на базі художніх курсів у Катеринославі був відкритий художній робітфак. У 1929 році було створено художньо-педагогічний технікум. Першим директором був відомий катеринославський художник, заслужений діяч мистецтв України, учень І.Ю.Рєпіна – М.М.Панін. За час свого існування училище підготувало близько 3500 спеціалістів, багато з яких стали відомими майстрами образотворчого мистецтва. Наразі, навчання відбувається за трьома напрямками: «Образотворче мистецтво», «Дизайн» та «Декоративно – прикладне мистецтво».

Своє  90-річчя, тепер вже Дніпропетровський театрально-художній коледж, відзначає виставкою кращих  робіт своїх студентів спеціальностей «Дизайн» та «Декоративно – прикладне мистецтво» у Дніпропетровському національному історичному музеї, а з 4 грудня спеціальність «Образотворче мистецтво» представить свої роботи на Набережній Леніна.

Багато випускників та сьогоднішні студенти – дизайнери стали відомим далеко за межами Дніпропетровська та області, ставши членами творчих спілок художників та дизайнерів, перемагаючи на конкурсах, працюючи у різних містах України, країнах СНД та по всьому світу. На виставці представлені дипломні проекти студентів за останні 6 років – роботи яскраві, сміливі, професійні та надзвичайно актуальні.

Спеціальність «Декоративно – прикладне мистецтво» є дуже молодою (незабаром їй виповниться 4 роки), але вже популярною та визнаною. Керівник Тетяна Гарькава за короткий термін зуміла об’єднати талановиту молодь навколо любові до традицій Петриківського розпису.  Сама вона та її студенти брали участь у всеукраїнських, міжнародних промоторах, майстер-класах з популяризації  Петриківського розпису, представляючи його, зокрема, у штаб-квартирі НАТО, у Китаї, Греції тощо.

Виставка буде цікава всім, хто хоче відчути сучасне мистецтво, зрозуміти його тенденції, побачити роботи молодих майстрів – майбутнього українського дизайну, доторкнутися до традиції українського національного мистецтва. Для всіх бажаючих будуть проведені майстер-класи з різних напрямів художньої творчості.

24 та 25 лютого запрошуємо на презентації та майстер-класи!

24.11 о 16.00 на виставці відбудеться:

1.Презентація спеціальності «ДПМ» «Про спеціальність» (голова ПЦК Гарькава Т.А.)

2.Майстер-клас «Петриківський розпис – душа України» (голова ПЦК Гарькава Т.А.)

3.Майстер-клас «Декоративний натюрморт» (викладач Зозуля О.А.)

25.11 о 16.00 пропонуємо

1. Презентація спеціальності «Дизайн» «Про спеціальність» (голова ПЦК Королєвская С.О.)

2. Майстер-клас «Каліграфія» (викладач Капустяк О.А.)

3. Майстер-клас «Комбінаторність у формоутворенні» (викладач Самарська Д.К.)

4. Майстер-клас «Рисунок голови» (викладач Папушнікова О.А.)

5. Майстер-клас по художньому проектуванню (студенти IV-ДИЗ Бабенко М., Химчак Г.)