Валентина Бекетова…музей пам’ятає

19 червня виповнилося б 67 років з дня народження Валентини Михайлівни Бекетової. Але вже майже чотири роки, як її з нами нема.

З січня 1996 і до трагедії 19 жовтня 2017 року обіймала посаду заступниці директора з наукової роботи.

Колегам вона запам’ятається не лише як науковець, досвідчений музейник, а й як активна, багатостороння людина, яка мала свої уподобання, захоплення та вміла зацікавити інших. Вона чудово шила, збирала ляльок, була гарною господинею, люблячою матір’ю, дружиною, турботливою бабусею. В нашій пам’яті вона залишиться як світла, життєрадісна людина, доброзичлива та позитивно налаштована, яка завжди підтримає та надасть пораду.

Співробітники музею продовжують справу Валентини Михайлівни…Вийшов друком 7-й том епістолярної спадщини Дмитра Яворницького і розпочаті роботи над 8-м. Активно вивчається історія музею і створюються тематичні виставки з цієї теми.