Історичний музей на семінарі “Викладання історії Голокосту у вищій школі”

4-6 жовтня 2024 р. на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича ) відбувся науково-методичний семінар «Викладання історії Голокосту у вищій школі». Організатором семінару виступив Український центр вивчення історії Голокосту (м. Київ).

Учасники семінару представляли переважно різні заклади вищої освіти та музеї всіх регіонів України. Від історичного музею взяв участь заступник директора з наукової роботи Олег Бойко, який виступив на секції, присвяченій міждисциплінарному підходу вивчення історії Голокосту та інтегрованої роботи з музеями.

Фахівці поділилися своїми напрацюваннями, креативними ідеями, обговорили низку проблем, пов’язаних із мотивацією, підходами, методами і засобами викладання історії Голокосту, прийняли рішення підготувати до видання посібник-помічник «Викладання історії Голокосту у вищій школі».