Музей зустрічає весну!

15 квітня 2009 р. о 14.00 в другій залі історичного музею відбудеться захід, присвячений весняним святам українців. В святі візьме участь фольклорно-обрядовий театр «Родослав» міського палацу дітей та юнацтва. Він покаже такі весняні обряди, як закликання весни та топтання рясту, що проводився на свято Благовіщеня, буде показаний кривий танок, який був невід’ємною частиною багатьох обрядів. Розмова піде і про найбільше свято всього року – свято Великодня. Співробітником музею буде розказана християнська історія про воскресіння Христове та продемонстровані спеціально підняті з фондів музею для заходу унікальні предмети ХVIII-ХІХ століть, які є обов’язковими атрибутами святкового пасхального богослужіння.