Музейники діляться досвідом з вчителями

Дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва на базі Обласного інституту післядипломної освіти вчителів з 25 по 29 травня 2009 р. проводить курси підвищення кваліфікації для працівників музеїв при закладах освіти (на сьогоднішній день в Дніпропетровській області зареєстровано 265 музеїв подібного профілю).
Протягом перших двох днів фахівці Інституту висвітлювали загальні питання навчально-виховної роботи на базі Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького. З вітальної промовою виступила директор музею Н.І. Капустіна. Пізніше свої професійні курси провели наукові співробітники музею Маркова Л.М., Лебедєва Л.П., Сацута В.М., а також заступник директора з наукових питань Бекетова В.М.
В ході роботи курсів з підвищення кваліфікації, – які проводяться вже 4-й рік поспіль, – вчителі-керівники шкільних музеїв з Дніпропетровська, Кривого Рогу, Павлограда, Дніпродзержинська Тернівки відвідали експозицію історичного музею, а також діючі тимчасові виставки.