Катерина Ющенко відвідала музей

10 червня 2009 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко в рамках робочого візиту до Дніпропетровської області завітала до Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького, в привітних залах якого перша леді країни мала задоволення прослухати цікаву екскурсію з історії краю у виконання директора музею Капустіної Н.І.
Нагадаємо, що головною метою приїзду Катерини Михайлівни стало відвідання обласної дитячої клінічної лікарні, яка, в рамках співпраці Фонду «Україна 3000» та компанії «Проктер енд Гембл Україна», отримає сучасне неонатологічне обладнання.
З фотографіями візиту Катерини Ющенко можна ознайомитися на музейному форумі, а традиційний відгук про відвідування музею – в нашій гостьовій книзі для почесних відвідувачів музею.