Передача музею Книги Пам’ятi “Блокада”

22 червня 2009 р. о 10:00 у Дніпропетровському історичному музеї відбулася передача 24, 25 та 26 томів Книги Пам’яті “Блокада”, своєрідного пам’ятника Великої Скорботи по тих, хто помер від голоду, холоду, бомбардувань та артобстрілів протягом 900 денної блокади Ленінграду в роки Великої Вітчизняної війни. За різними даними загальна кількість померлих складає від 400 тис. до 1,5 млн осіб. Так, на Нюрнбергському процесі називали цифру 632 тисячі осіб. Тільки 3 % з них загинули від бомб та снарядів, 97 % померли від голоду.
Книга Пам’яті «Блокада видається з 1998 р. у Санкт – Петербурзі. В ній містяться короткі дані блокадників: прізвище, ім’я та по батькові, адреса, дата смерті та місце поховання.
Книгу до музею передає Дніпропетровська Асоціація жителів блокадного Ленінграду, яку очолює А.Н. Шевченко.