Видані нові музейні буклети!

До свого 160-річного ювілею Дніпропетровський історичний музей видає серію буклетів з 7 одиниць, які яскраво, барвисто та інформативно дають уявлення як про музейний комплекс в цілому, так і про шість його філій: Історичний музей, Діорама «Битва за Дніпро», Музей «Літературне Придніпров’я », Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького, Музейний центр О.П. Блаватської, Музей історії та розвитку місцевого самоврядування Дніпропетровської області.
Видані українською та англійською мовами, буклети можна придбати в касі Дніпропетровського історичного музею (пр. К. Маркса, 16).
Дніпропетровський історичний музей ім. Д.І. Яворницького висловлює подяку своєму багаторічному другу і партнеру Друкарні “Арт-Пресс” !