Свято MORGENSTERN розпочалось!

12 вересня 2009 р. на площі біля Дніпропетровського Історичного музею розпочалось свято Слов’янської і варязької культури “MorgenStern”!
Дзвін мечів і брязкіт збруї ресталіщ, дзвін тятиви і свист стріл стрілецьких турнірів, іржання бойових коней, жвава торгівля майстрів, дами і кавалери, що немов зійшли із середньовічних гравюр, ліниво ходячі солдати і офіцери вермахту – на музейній площі ожила історія! Сьогодні можна все! Відчути вагу бойового обладунку, спробувати мед у сотах, зіграти в старовинну слов’янську гру – городки. Сфотографуватись верхи на бойовому коні, або ж біля ніг прекрасної дами. Повболівати за улюбленого лицаря, послухати гарну музику.
Свято об’єднало понад 100 костюмованих учасників – представників різних історичних клубів Дніпропетровщини – а також тисячі глядачів-городян, які завітали на яскраву й веселу ярмарку, що веде нас у глибину століть. Епохи стародавніх Богів і далеких походів, епохи билин та переказів. Див. 1-й день свята на музейному форумі.
Свято триватиме до кінця вихідних!