Відкриття виставки “Не тільки гроші”

23 вересня 2009 р. о 16:00 в рамках святкування 160-річчя Дніпропетровського історичного музею відбудеться відкриття виставки “Не тільки гроші (ювілейні та пам’ятні монети нумізматичної колекції ДІМ)”.
Виставка репрезентує близько 200 колекційних ювілейних монет, пам’ятних медалей, плакетів, жетонів випущених банкнотно-монетним двором НБУ з 1995 по 2008 рр. Серед них, ювілейні монети серій: Відродження української державності, Герої козацької доби, Видатні особистості України, Пам’ятки давніх культур, Духовні скарби України та інші. А також серії пам’ятних медалей “Ukraina Terra Cosacorum”, “Україна – центр Європи”.
Висока художня цінність та інформаційна змістовність українських пам’ятних монет роблять їх прикрасою музейного нумізматичного зібрання.