До 160-річчя музею видані нові листівки!

До 160-річчя заснування Дніпропетровського історичного музею науковим колективом музею підготовлено й видано у видавництві АРТ-ПРЕС комплект кольорових листівок (16 од.) з зображенням унікальних музейних предметів – скульптури фараона Рамсеса VI, Керносівського ідола, кістяних пластинок з малюнками сюжетів з античної міфології, знайдених у кургані Близнюк-2, половецьких кам’яних баб, козацького воза, козацьких люльок для паління, народної картини “Козак Мамай”, аналою з козацької церкви, напрестольного хреста, книги – “Євангеліє”, ікони “Богоматір троєручиця”, карети катерининських часів, 2-х годинників – каретного та із скульптурою Лафонтена, китайської порцелянової вази, скарбу срібних речей, знайдених у Дніпропетровську, – які як найяскравіше презентують різноманітне 260-тисячне музейне зібрання.