Фанати з Туманного Альбіону відвідали музей

Як відомо, у суботу, 10 жовтня 2009 р. на стадіоні «Дніпро-Арена» відбудеться футбольний поєдинок між збірними України та Англії. Англійські фани, заявлене число яких становить близько 2,5 тис. чоловік, почали приїжджати до Дніпропетровська ще в четвер. Приємно, що в програму їхнього відвідування увійшли не тільки міські «паби», а також історико-культурні пам’ятки. Так, 10 жовтня група уболівальників взяла участь у покладанні квітів біля пам’ятника Слави, після чого відвідала Діораму «Битва за Дніпро» та Дніпропетровський історичний музей.
Разом з ними історичний музей – вже вдруге у 2009 р. – відвідав посол Великої Британії в Україні Лі Тернер. Оскільки візит посла збігся зі святкуванням 160-річчя музею, увазі почесного гостя були запропоновані виставки, що відкрилися в музеї до знаменної дати. Екскурсію гостю провела директор історичного музею Капустіна Н.І.