Світ жінки

Прес-реліз виставки “Світ жінки”.

За підтримки управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації.

05 серпня 2008 року приміщення Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Івановича Яворницького о 12-00 відбудеться відкриття фотовиставки “Світ жінки” відомого Дніпропетровського художника-фотографа Тетяни Кошелєвої.

На рахунку художника – це третя персональна фотовиставка, на якій представлено понад 70 авторських робіт.
Тетяна Кошелєва займається професійно фотографією небагато часу – лише 5 років. Однак роботи майстра викликають справжнє захоплення й задоволення від того, що постає перед зором.

Формою самовираження майстра є портрет, як відображення настрою людини, її глибинного внутрішнього світу, неповторності її зовнішності. Кожному новому знімку передує ретельна робота з моделлю. Окрема увага приділяється макіяжу та підбору зачіски, про що більш детально можна дізнатись у відомому жіночому журналі “Ліза”.

Так, справжня жіноча краса знаходить своє виявлення в чудових формах, блиску очей, непідробній природній зовнішності української жінки. Перед увагою глядача постає світ душі жінки – любов, краса, чарівність, дитяча посмішка, чоловіче кохання – все те, що, по-справжньому, має назву “жіноче щастя”.

Особливе значення відводиться весільним фотографіям, які передають хвилюючі миттєвості возз’єднання двох закоханих сердець, двох людських долей.

За думкою, Тетяни Кошелевої лише людина з добром у серці, гармонією в душі, багатим внутрішнім світом, здатна побачити та донести оточуючим те прекрасне, що подароване нам природою. Так створюються картини, які надихають суспільство любов’ю, спокоєм, вірою в Бога та все справжнє.

Експозиція виставки жіночого портрету “Світ жінки” створювалася протягом 5 місяців (з березня до серпня поточного року). Виставка працюватиме до 7 вересня 2008 року.

Всі роботи виконанні професійною фотокамерою “САNON 30D” і “САNON 350D”.

Адреса музею: місто Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, 16.

Часи роботи: з 10.00 до 16.00. Вихідний: понеділок.

Телефон для довідок: 46-34-22