Місто кольорових снів

Мистецька акція Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1.
3 вересня о 16.00 у музеї “Літературне Придніпров’я” (пр. К. Маркса, 64) відкривається виставка “Місто кольорових снів” Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1, метою якої” є розширення світогляду про красу засобами образотворчого мистецтва.
Виставка проходить під девізом “Рідне місто – відкриті вікна” – для творчості, натхнення, вільного самовияву, де живописними, графічними та скульптурними формами передано світосприймання 3-х поколінь: викладачів, учнів та випускників школи, чий творчий шлях спрямовано до творчості. Ми плекаємо надію на те, щоби будь-який витвір мистецтва, що сонячний промінь у краплині чистої води, відбивав різнобарвну палітру краси нашого міста, збагачував її та сприяв прагненню до краси та любові.
Дитяча художня школа № 1 заснована у 1946 р. Наразі в ній навчаються 400 учнів, з якими працюють 20 викладачів, і де студіюють академічні дисципліни з малюнку, живопису, композиції, скульптурі, історії мистецтв.
Адреса школи: пр. Кірова, 19. тел.: 42-01-21
Запрошуємо до співпраці різних муз, де музика фарб перетиналась би з музикою поетичних ритмів.
Виставка відкрита для відвідувачів з 3 вересня до 13 вересня 2008 р.
Музей працює щодня з 11.00 до 17.00, крім понеділка та четверга.
Телефон для довідок: 778-01-00