Старік Олександр Володимирович
В. о. директора музею, кандидат історичних наук.
В. о. директора музею, кандидат історичних наук.
До 85 роковин Голодомору 1932-33 років в залі №9 історичного музею з 22 листопада працює виставка “Україна 1932-1933. Геноцид голодом”, створена та надана Українським інститутом національної пам’яті.
21 листопада у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького, в рамках вшанування жертв Голодомору 1932-33 років, відбувся захід для школярів присвячений цій темі.
У зібранні Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького зберігаються матеріальні свідчення, що нагадують нам про героїчну добу української історії. Образ гетьмана представлений в серії зображень.
Розпорядження Г. Пригунова щодо кадрової політики ДНІМ
Колекція Олеся Гончара є однією із найвагоміших серед літературних колекцій Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького – понад 470 експонатів, які широко репре-зентують постать письменника, його творчість, епоху, в контексті якої він жив і творив
7 листопада у стінах історичного музею в залі №5 (Українська революція 1917-1921 рр.) відбулася авторська лекція до 130-річчя з дня народження Н.І. Махна.
Чудове свято відбулося 3 листопада – виповнилося 30 років нашому улюбленому Українському Дому у Дніпрі, інакше його не назвеш.
На виставці буде представлено 150 командних фотографій за всю історію клубу: з перших знімків початку ХХ ст. до сучасних фотографій 2017 р. Та головною особливістю стануть унікальні футбольні зібрання приватних колекціонерів, що вперше будуть представлені широкому загалу. Відвідувачі зможуть побачити неперевершену колекцію футбольних шарфів: від першого шарфу випущеного ФК “Дніпро” у 1987 році до шарфу, випущеного спеціально до фіналу Ліги Європи у 2015 році, шарфи суперників «Дніпра» у Єврокубках різних років.
6 листопада виповнюється 163 роки з дня народження Дмитра Івановича Яворницького.