Виставка “Від диму до дзвінка: історія телефонного зв’язку”
14 листопада о 14.00 у Білій залі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького розпочне роботу виставка «Від диму до дзвінка: історія телефонного зв’язку».
14 листопада о 14.00 у Білій залі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького розпочне роботу виставка «Від диму до дзвінка: історія телефонного зв’язку».
15 листопада о 14:00 в діорамі “Битва за Дніпро” відкривається нова велика виставка “Час пам’ятати: діти та суспільство в умовах тоталітарного режиму”.
Виставка «Нові поповнення книжкової скарбниці в ювілейний музейний рік» присвячена Дню народження Д.І. Яворницького та 175-річному ювілею ДНІМ.
1 листопада о 14:00 відбудеться відкриття виставки “Бессарабські народні ремесла”, яка має на меті популяризацію та збереження традиційних народних ремесел Бесарабії, що є важливою частиною культурної спадщини цього регіону та України в цілому.
З 24 лютого 2022 року основна експозиція історичного музею не працює.
27 жовтня у музейному хабі о 11:00 відбудеться заняття музейного науково-просвітницького проєкту «Історія через предмети: від рубила до зернотерки».
Запрошуємо до музею “Літературне Придніпров’я” 19 жовтня о 12:00 на відкриття виставки Григорія Іващенка “БУЛИ. Є. БУДЕМО! Картинки українського буття. Уявлене і бачене”.
У науковій бібліотеці Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького відкрита чергова книжкова виставка. Вона присвячена важливій історичній даті – 125-річному ювілею від дня відкриття Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».
5 жовтня о 15.00 в музеї «Літературне Придніпров’я» відкривається художньо-літературна виставка «ОРІЛЬ. ПАРАДИЗ», присвячена творчості художниці, поетки Лариси Кротенко і фотохудожника Олександра Кротенка.
27 вересня з метою вшанування пам’яті жертв Голокосту і нацистського терору загалом в історичному музеї ім. Д. І. Яворницького відкривається міні-виставка, приурочена до 83-х роковин від початку нацистських масових розстрілів євреїв, ромів, українців та ін. у Бабиному Яру в Києві.