Архів музейних виставок за 2023 р.
Виставка “Межигір’я — портал тисячолітньої історії України”
1 жовтня о 14:00 у музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться відкриття виставки «Межигір’я — портал тисячолітньої історії України».
Архів музейних виставок за 2023 р.
1 жовтня о 14:00 у музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться відкриття виставки «Межигір’я — портал тисячолітньої історії України».
4 вересня о 14:00 у виставковій залі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького розпочне роботу унікальна партнерська виставка ДНІМ імені Д.І. Яворницького та природного заповідника «Дніпровсько-Орільський» «Природний заповідник Дніпровсько-Орільський: оазис дикої природи Дніпровщини».
Відкриття міні-виставки напередодні Дня Незалежності України.
Міні-виставка до 28-ї річниці Конституції України
14 червня о 15:00 у Меморіальному будинку-музеї академіка Д. І. Яворницького відбудеться відкриття виставки творів живопису Івана Коваленка «Січеславщина. Краєвиди козацького краю. Пейзажі Івана Коваленка».
Запрошуємо на відкриття виставки «Громадянин «найвільнішої» країни», приурочена до 100-річчя дисидента М. Береславського.
Повномасштабне вторгнення рф у лютому 2022 року призвело до повної або часткової руйнації українських міст.
8 травня об 11.00 в Дніпропетровському національному історичному музеї імені Д.І. Яворницького (пр. Яворницького, 16) відкривається виставка «День пам’яті та перемоги: невивчені уроки…», що являє собою спробу осмислення пам’яті про Другу світову війну в контексті сучасної російської агресії проти України.
Український Католицький Університет запрошує дніпрян та гостей міста відвідати плакатну експозицію «Між історією і пам’яттю», що є результатом здійснення міждисциплінарної програми «ЛОКУС: слідами руїн», яка реалізується командою Центру Шептицького в рамках проєкту #ZMINA_2_0 «Субгранти для культурних проєктів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Виставка до ювілею ДНІМ імені Д.І. Яворницького «175 років на сторожі спадщини» поєднала в собі найвизначніші, умовні «ТОП-100» предметів з колекції, які чи не вперше зустрічаються в одній музейній залі.