Норвезька футбольна делегація відвідала історичний музей

Норвежці прилетіли до Дніпропетровська після обіду в понеділок 17 листопада 2008 р. І принесли з собою холодний скандинавський дощ – аеропорт ледве приймав літаки, погода була майже нельотною.
У той же похмурий сирий вечір рослі нащадки вікінгів провели тренування. Правда, не на новому стадіоні «Днепр-Арена» (туди їх пустили лише вчора після обіду), а на старенькому «Метеорі», де місцевий «Дніпро» двічі завойовував «золото» у чемпіонатах СРСР.
Відвідати матч виявив бажання посол Норвегії в Україні Олав Берстад, який прибуде до Дніпропетровська 19 листопада. Також очікується присутність представників англійської футбольної федерації, що передбачають зібрати про збірну України якомога більше інформації для Фабіо Капело.
Ну а 19 листопада о 12 годині футбольна делегація, що складається з 10 чоловік (тренерський склад і декілька гравців збірної), відвідала історичний музей. Адже колись варяги були на службі у київських князів і в історичному музеї є декілька експонатів, що відносяться до тієї епохи. Наприклад – скандинавська фібула, на якій змальований верховний бог скандінавської міфології – Одін.