Обговорення річного плану

У грудні 2008 р. на науково-методичній раді музею відбулось обговорення плану роботи Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького на наступний 2009 рік. Однією з головних подій стане святкування 160-річного ювілею Історичного музею. Велика увага буде зосереджена на каталогізації музейних колекцій і проведенні музеєзнавчих досліджень та наукових конференцій. Планується підвищення затрат на комплектацію музейних колекцій, а також обробка предметів старого фонду. Запланована реекспозиція 4-ї та 8-ї зал музею, а також обговорений план виставкової роботи на наступний рік.
Наостанок було виражене сподівання, що кризові явища в українській політиці й економіці не вплинуть на розвиток музейної справи Дніпропетровщини.