Стартує Програма підтримки музейних працівників на 2009-2010 рр.

ГО «Український центр розвитку музейної справи» спільно з МБФ “Україна 3000” оголошують про початок прийому заявок на черговий етап Програми підтримки музейних працівників України (на 2009 – 2010 рр.).
Згідно положення про проведення цієї Програми, переможець може розраховувати на отримання або одноразової фінансової підтримки (яка становитиме цього року 1200,00 грн.), або щомісячної фінансової підтримки протягом пів року/року (яка становитиме 4500,00 грн. на пів року).
В цьому році передбачено надання підтримки 5 особам в кожній номінації (5 осіб отримують однаразову підтримку, 5 осіб нагороджуються іменними стипендіями на пів року/рік).
За часи існування Програми більше 80 музейних фахівців з музеїв різних профілів, підпорядкувань та з різних куточків України стали отримувачами підтримки в межах цієї Програми. Запрошуємо всіх бажаючих і цього року взяти участь у конкурсній Програмі!