Березняк Є.С.: відкриття міні-виставки у 7 залі

24 лютого 2009 р. о 11:00 у 7 залі ДІМ відбудеться відкриття міні-виставки, присвяченої 95-й річниці з дня народження Є.С. Березняка.
Учасник антифашистського підпіля, у 1941-1943 р.р.; командир розвідгрупи „Голос” (каштан Михайлов), яка діяла у 1944-1945 р.р. в тилу фашистських військ на території Польщі, м. Краков; діяч освіти. Прототип майора «Віхря».
На виставці представлені фотокартки, документи, які свідчать про підпільну діяльність Березняка Є.С. під час окупації на території Дніпропетровська і дніпропетровської області, нагороди героя, книги-спогади про діяльність підпільної групи «Голос» (м. Краков 1944-1945 рр.).
Всі матеріали були передані до музею Євгеном Степановичем та його родиною на прохання співробітників музею.