Пирування під час кризи!

В умовах економічної кризи, схоже, що українські музеї отримають від державної влади значно більшу свободу в реалізації своєї господарської діяльності!
20 лютого 2009 року Верховна Рада України прийняла проект закону України «Про внесення змін до Закону України „Про музеї та музейну справу” .
Зокрема, поправка до статті 11 Закону України «Про музеї та музейну справу» значно розширює поняття «рекреаційної» і «господарської» музейної зони. Відтепер:
“рекреаційна – для відпочинку відвідувачів музею, а також їх обслуговування, зокрема розташування музейних крамниць, буфетів, кафе, інших пунктів громадського харчування, проведення мистецьких, культурно-освітніх заходів;
господарська – для розміщення допоміжних господарських об’єктів, місць для паркування автомобілів та інших транспортних засобів.”;
PS: Залишається сподіватись, що українські музеї зуміють належним чином скористатися наданими їм свободами, адже подібна модель обслуговування відвідувачів та облаштування рекреаційних зон вже давно (і дуже успішно) працює в музеях Америки та Західної Європи.