Бесіда на історичну тематику

18 березня 2009 р. в меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького відбулася зустріч переможців міських олімпіад з історії поміж середніх шкіл з кандидатом історичних наук, вченим-краєзнавцем Максимом Едуардовичем Кавуном. На зустрічі історик розповів школярам про маловідомі сторінки історії нашого краю, про походження назви міста «Катеринослав» тощо.
Максим Едуардович Кавун (нар. 10 вересня 1978 року в м. Дніпропетровську) – історик, краєзнавець, публіцист, культуролог, член Національної спілки краєзнавців України, доцент кафедри російської історії історичного факультету Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.
Експерт з історії Дніпропетровська й Придніпровського регіону.
Сфера наукових інтересів – історія, культурологія, урбаністика, історія архітектури, історична топографія, топоніміка, культурна географія Причорноморського регіону, історія Північного Причорномор’я – Новороссії – Південної України.