Краєзнавча конференція

20 березня 2009 р. о 12:00 у Національному гірничому університеті (у приміщенні народного музею історії НГУ ім. О.М.Поля) відбулася VIIІ регіональна краєзнавча конференція “Розвиток освіти, науки і культури Придніпров’я”, присвячена 110-й річниці Національного гірничого університету. На конференції були присутні: ректор університету, професура та представники історичного музею: завідуюча відділом історії України ХІV – початку XX століть – В.І. Лазебник і старший науковий співробітник відділу фондів – К. Тележняк.
Основне питання конференції: історія Гірничого університету – від створення до наших днів. Восени готується до видання книга з історії університету.
Місія НГУ полягає у сприянні розвитку та інтеграції українського суспільства у світове співтовариство шляхом підготовки фахівців з рівнем кваліфікації, що відповідає міжнародним стандартам.