Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

23 березня 2009 р. в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Ця дата встановлена в березні 2000 року указом президента України № 484/2000, враховуючи вагомий внесок працівників культури і любителів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно просвітницьку діяльність. У сучасному українському суспільстві, де культура часто виявляється незатребуваною, важливо обрати та затвердити високі моральні принципи, засновані на тисячолітньому духовному та культурному надбанню українського народу, щоб не опинитися на задвірках культурного прогресу.
Зараз Міністерство культури реорганізовано в Міністерство культури і туризму України, перевизначено його завдання та обов’язки.
У січні 2009 р. президент України В. Ющенко підписав указ “Про деякі невідкладні заходи з підтримки культури та духовності в Україні”.
У свою чергу Ми вітаємо всіх працівників культури з професійним святом і сподіваємося на краще!