Презентація книги “Люди і долі”

25 березня 2009 р. о 14.00 в приміщенні Центральної міської бібліотеки (3 поверх, актова зала) відбудеться презентація культурологічної книги «Люди і долі», що підготовлена та видана з ініціативи управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.
Книга являє собою збірник статей про видатних майстрів мистецтв, доля яких пов’язана з історією нашого міста, розвитком культури та процесами творення духовного потенціалу Дніпропетровська. Це перша книга по історії культури міста за останні 50 років, котра охоплює різноманітні види мистецтв (театр, музика, образотворче мистецтво) та різноманітні заходи (фестивалі, конкурси, виставки, прем’єри, тощо).
Співавторами книги виступили співробітники Дніпропетровського історичного музею:
Н.Капустіна, В.Бекетова “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ”
А.Перкова “ОСЕЛЯ КОЗАЦЬКОГО БАТЬКА (20 років з дня створення)”
О.Аліванцева МУЗЕЙ “ЛІТЕРАТУРНЕ ПРИДНІПРОВ’Я” (10 років з дня відкриття)