Вітаємо колег з ювілеєм!

29 березня 2009 р. виповнюється 5 років з дня реєстрації журналу “МУЗЕЇ УКРАЇНИ” і 9 років з моменту заснування програми “Музеї України”, з якої все починалося. Сьогодні сайт журналу займає лідируючі позиції серед україномовних культурологічних ресурсів в мережі Інтернет, а кількість передплатників на друковану версію постійно збільшується.
Журнал “Музеї України” “робиться від душі і для душі” і, безсумнівно, є одним з центральних в області музейної справи, збереження та вивчення культурної спадщини України.
Дніпропетровський історичний музей, як колега і один з постійних передплатників Журналу, бажає йому творчої наснаги й успіхів у всьому доброму, що ним продовжується й розпочинається, а також довгих років плідної і вдячної роботи!