Криворіжсталь: відродження історії

Навесні 2009 р. науковими співробітниками відділу сучасної історії України Чирич Людмилою Михайлівною та Якубович Веронікою Олександрівною було здійснено відрядження на легендарний комбінат ВАТ “Арселор Міттал Кривий Ріг” для збору матеріалів по історії підприємства. Зібрано матеріали по історії профспілкової організації Криворіжсталь-Арселор Міттал, СК “Богатир”, Саксаганського природничо-наукового ліцею м. Кривий Ріг – інноваційного закладу Дніпропетровщини.
Співробітники музею висловлюють подяку за співпрацю редакції профспілкової газети “Вместе профинфо” та особисто її редактору Бєліку Віктору Михайловичу, голові СК “Богатир”, заслуженому тренеру УРСР по легкій атлетиці Чернятєвичу Володимиру Григоровичу, співробітникам корпоративного музею “Арселор Міттал” Черепанову Сергію Петровичу та Ренькас Наталії Володимирівни!