КРИК НА ЛУЖАЙКЕ

IV-й Міжнародний фестиваль своєчасної літератури «КРИК НА ЛУЖАЙКЕ»
Дата проведення: 16-18 травня 2009 р.
Місце проведення: Музей «Літературне Придніпров’я», Кав’ярня «ПроJazz», Арт-центр «Квартира», Дніпропетровський Національний Університет, Національний Металургійний Університет України.
Організатори фестивалю: Олександр Мухарев – культуртрегер і журналіст, Максим Бородін – редактор часопису «Стих», Наталя Виборна – поетеса, Олег Білецький – event studio FREE VOICE. Фестиваль проводиться спільно з «Молодіжним об’єднанням добрі люди», Музеєм «Літературне Придніпров’я», а також за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Дніпропетровської міської ради.
План проведення фестивалю
16 травня

1. Зустріч гостей і розселення. Кожному поетові – по ковтку Дніпропетровського повітря. Кожному жителю міста – по поетові (6:30-13:00)
  2. Відкриття фестивалю, привітання поетів у музеї «Літературне Придніпров’я» Командою групи підтримки Збірної України з футболу «Chicky Girls». Бачив би Пушкін. Знала б Блаватська. Поетів теж люблять. (пр. Карла Маркса, 64) (14:00)
  3. Прес-конференція. Криза в епоху поезії. Хто винен (14:30)
  4. Виступ поетів. Хто крайній? (з 14:30-16:00)
  5. Презентація останніх номерів харківського журналу «Союз писателей». І в Харкові є Сергій Жадан. Поезія танкових заводів (16:00-17:00)
  6. Прогулянки по місту. Обережно поезія. Обережно перехожі.
  7. Літературно-музичний вечір у кав’ярні «Про Jazz» (вул. Рогальова, 12б). (19:00-22:30). Виступають спеціальні гості фестивалю з Росії, України, Марокко. А також дніпропетровські рок та джазові групи. Поетичний армреслінг. Поетичний body art. Back sound – дніпропетровські DJ.

17 травня

1. Екскурсія на козачий хутір «Галушківка» в селі Петриківка. Отруєння свободою. Поети і коні. (10:00-14:00)
  2. Юний «СТИХ» – виступ наймолодших авторів останнього випуску альманаху «СТИХ». Перший клас, друга чверть. Вищий клас молодості. Арт-центр «Квартира» (вул. Червона площа, 3) (15:30-16:30)
  3. Поетичний слем. Хліба й видовищ. Ті, що йдуть на смерть, вітають тебе, публіка. Арт-центр «Квартира» (вул. Червона площа, 3) (16:30-18:00).
  4. Музичний виступ гурту «Прощай, декаданс». Сіль мінор. Цукор, можна з печивом. (м. Дніпропетровськ) та ін. Арт-центр «Квартира» (вул. Червона площа, 3) (18:00-19:00)
  5. Презентація фільму «Исчезновение Вавилонова» за розповіддю Олега Шинкаренко (м. Запоріжжя). Пошук душі. Хто бачив? Арт-центр «Квартира» (вул. Червона площа, 3-1) (19:00-19:30)
  6. Поетичні читання дніпропетровських, київських, московських, петербурзьких та інших гостей. Тестові завдання. Читання на швидкість Арт-центр «Квартира» (вул. Червона площа, 3) (19:30-21:00)
  7. Вільний мікрофон (виступає будь-який бажаючий). А раптом пощастить. Де ти, Сен-Жон Перс? Арт-центр «Квартира» (вул. Червона площа, 3) (21:00-22:00)