Семінар з підвищення кваліфікації директорів музеїв

14 травня 2009 р. з 10:00 до 16:00 у приміщенні Народного музею шахти “Західно-Донбаська” (м. Тернівка, вул. Маяковського, 33) відбудеться регіональний семінар з підготовки та підвищенню кваліфікації директорів та завідуючих державних та громадських музеїв Західного Донбасу.
Серед учасників семінару: Голова Тернівського виконкому Є.Г. Бондар та директор шахти “Західно-Донбасська” В.В. Тарелкін.
Серед виступаючих:

• директор ДІМ Н.І. Капустіна “Тенденції розвитку музеїв на межі тисячоліть”,
  • заступник директора ДІМ по науковій роботі В.М. Бекетова “Проблеми науково-дослідницької роботи музеїв на сучасному етапі”,
  • методист ДІМ Л.П. Лебедева “Фондовая робота в музеях на громадських засадах”,
  • директор Павлоградського історико-краєзнавчого музею Т.В. Борисенко “Культурно-виховна роль музею сучасному суспільстві”,
  • голова Ради Народного музею Г.П. Бароненко “Роль музею шахти в зростанні шахтарського покоління”.

Крім того для учасників семінару буде проведена презентація книги “Павлоградське повстання 1930 р.”.