Перші привітання з ювілеєм!

21-22 жовтня 2009 р. в Дніпропетровську відбудеться всеукраїнська конференція “Роль музеїв у культурному просторі України й світу: стан, проблеми, перспективи розвитку музейної галузі”, присвячена 160-річчю Дніпропетровського історичного музею імені Д.І. Яворницького. З вчорашнього дня до нас почали надходити телеграми з поздоровленнями. Одним з перших, хто привітав наш музей, став академік НАН України, Герой України – Петро Тимофійович Тронько.
Текст телеграми:
Шановні колеги
Сердечно вітаю Ваш працьовитий колектив з ювілеєм прославнего музею. Краєзнавці України добре знають і високо цінують Ваш музейний вклад за особлививй внесок у відродження української нації та духовності у продовження благородної справи розпочатої патріархом краєзнавства видатним вченим Дмитром Яворницьким на ниві вітчизняного музейництва. Ви перші серед перших завжди тримаєте передові позиції історичної науки. Ви є охоронцями і дослідниками рідкісних та унікальних експонатів духовного і матеріального надбання українського народу. Бажаю вам дорогі колеги професійної звитяги, видатних наукових відкриттів, успіхів добробуту та здоровя на довгі і щасливі літа. З повагою за дорученням президії ,голова національної спілки краєзнавців України, академік НАН України, Герой України П.Т. Тронько.
14.10.2009