Відкриття виставки “Свідки столітть”

21 жовтня 2009 р. о 13:30 в рамках святкування 160-річчя Дніпропетровського історичного музею відбудеться відкриття виставки “Свідки столітть” (колекція годинників з фондів ДІМ).
Колекція годинників почала збиратися ще Д.І. Яворницьким, а сьогодні вона налічує 300 од. західноєвропейського та російського виробництва (настінних, камінних, настільних, каретних, кишенькових, наручних) 18 – 20 ст.
На виставці представлено понад 100 зразків відомих фірм: «Гюстав Бекер”, “Павло Буре”, “Генріх Мозер» та ін. Серед них мармурові, порцелянові, бронзові годинники у стилі бароко та ампір, з фігурами римських богів, видатних діячів, сюжетними сценами з грецьких міфів і російських казок.
Приємно відзначити, що деякі з годинників, що експонуються на виставці, відреставровані музеєм.