Презентація книги “Віхи музейної біографії”

26 жовтня 2009 р. в ІА «НОВЫЙ МОСТ» відбулась презентація книги «Віхи музейної біографії: До 160-річчя заснування Дніпропетровського історичного музею імені Д.І. Яворницького».
Вперше з нагоди 160-річчя Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького укладено видання, присвячене історії музею, головним етапам формування музейної колекції та видатним особистостям, які зробили вагомий внесок у становлення заходу. Хронологія історії музею доповнена репринтним відтворенням видання 1905 року «Екатеринославский областной музей имени А.Н. Поля. История создания и задачи учреждения».
Видання надруковане в кількості 500 нумерованих екземплярів, серед яких №№ І – ХХХ іменні, №№ 1 – 470 на продаж.
Бібліографічні дані: Віхи музейної біографії: До 160-річчя заснування Дніпропетровського історичного музею імені Д.І. Яворницького / Автори-упорядники Н.І. Капустіна і В.М. Бекетова. – Д.: Герда, 2009. – 72 с.