Дитяча філармонія в музеї

1 листопада 2009 р. в музеї “Літературне Придніпров’я” відбулась друга в цьому сезоні зустріч в рамках програми “Дитяча філармонія”. Діти віком від 3 до 8 років разом із батьками подорожували до “Карнавалу тварин” – відомого циклу французького композитора К. Сен-Санса. Автори та ведучі програми – подружжя Володимир та Ольга Скуратовські – впевнені, що створена ними форма музичних казок-концертів є цікавою для дорослих і дітей молодшого шкільного віку, а головне – оптимальною для уведення малюків у світ справжньої класичної музики. “Дитяча філармонія” також є допомогою у відродженні традицій сімейних музичних салонів, де панує атмосфера справжнього музикування.
Наступні концерти річного циклу “Велика музика – маленьким слухачам” заплановані на 29 листопада та 27 грудня 2009 р.