Відкриття виставки “Скарби Тібету”

24 листопада 2009 р. о 12:00 в історичному музеї відбудеться відкриття виставки “Скарби Тібету”.
“Скарби Тібету” – єдина в Україні подорожуюча виставка буддійського мистецтва, присвячена культурній спадщині Гімалайського регіону. Ідея цієї виставки зародилася в 2004 році, і з того часу понад 300 експонатів було зібрано завдяки щедрості приватних осіб, колекціонерів та силами ентузіастів. Серед експонатів є унікальні твори мистецтва, створені в майстернях і монастирях Індії, Непалу, Тібету.
На виставці представлений буддійський світковий живопис (Тханки), різноманітні ритуальні предмети, скульптура, графіка, предмети побуту. Експозицію доповнює фото-галерея священних для буддистів місць і ритуальної архітектури. Виставку супроводжує показ слайд-шоу фільмів та екскурсії. 12 грудня в рамках експозиції відбудеться лекція про медицину Тибету, її унікальні можливості і місце в сучасному світі.