День пам’яті Дмитра Яворницького: заходи

5 серпня – День пам’яті Дмитра Яворницького.

О 13:00 – біля Меморіального будинку-музею Дмитра Яворницького відбудеться урочисте відкриття міні-скульптури, присвяченої постаті вченого – “Козацького Батька”.

Це 16-та міні-скульптура з серії “Відчуй Дніпро!”.

Усі бажаючі в цей день також  можуть відвідати будинок-музей з 11:00 до 14:30.

О 15:00 розпочнеться урочисте покладання квітів до могили Д.І. Яворницького, а опісля запрошуємо на музейний захід, присвячений постаті Дмитра Івановича Яворницького, як видатного археолога та дослідника степової минувшини. Завідуюча відділом археології, Оксана Рутковська, проведе авторську екскурсію виставкою “Степ. Зустріч цивілізацій”, де будуть представлені артефакти з археологічних експедицій Яворницького. Також на заході відбудеться прем’єра відеоролика про цьогорічну експедицію наших археологів, що підкреслює продовження традицій, започаткованих Дмитром Яворницьким.

Вхід вільний.