Презентація Книги історії мешканців Херсонщини в літературному музеї

23 серпня о 17:00 радо запрошуємо вас до літературного музею на непересічну, історично важливу подію – презентацію Книги історії мешканців Херсонщини від проєкту Lament of Kherson region.

Ця Книга про тривожність передднів широкомасштабного вторгнення окупаційних російських військ, про стрімку окупацію і, звісно ж, про опір херсонців. Насамперед ментальний, внутрішній. Ідеться про силу й міць нашого народу на прикладі “маленьких” історій, з яких і складається наш часоплин, невпинно наближаючи до омріяного майбутнього.

Основа книги – реальні історії людей з Херсонщини, зібрані соціологами.

Історії проілюстровані українськими мисткинями і митцями в Таллінні, у майстерні монастирських мистецтв пана Анатолія Лютюка, українського культурного і громадського діяча в Естонії, облата Цистерцианського монастиря в Хюланді.

Розміри книги – приблизно метр на півтора в розгорнутому вигляді.

Папір ручної роботи, створений в майстерні пана Анатолія Лютюка.

Обкладинка дерев’яна, з уламками ворожих снарядів, які розірвалися на Херсонщині.

Книга існує в єдиному екземплярі.

Буде презентований також невеликий фільм про створення книги, слайдшоу.

“Родзинкою” зустрічі стане спілкування з двома авторами книги, а саме – з автором і художнім керівником проєкту – херсонським художником Володимиром Рейнхартом і з учасницею проєкту Тетяною Адаменко.

Книга вже була презентована в Києві на Мистецькому Арсеналі, в Одесі в музеї Блещунова, в Тернополі і в Херсоні.

Поспішайте побачити “живу історію”.

23 серпня о 17:00 у музеї “Літературне Придніпров’я” за адресою пр. Дмитра Яворницького, 64.

До зустрічі!