Тематична лекція “Вода, солод, хміль: пивні традиції– історія і факти”

І хоча неофіційний міжнародний день пива вже пройшов, ми запрошуємо містян і гостей Дніпра відвідати тематичну лекцію “Вода, солод, хміль: пивні традиції– історія і факти”.

Лекція відбудеться 31 серпня о 14:00 в історичному музеї (біла зала).

Наша ціль не розказати про методику пивоваріння, а показати цікаві факти з історії, історичних подій та особистостей, де було місце саме пиву.

Ви дізнаєтеся:

• як Георг Ланг зробив Октоберфест популярним пивним заходом,
  • Мартін Лютер не тільки виступив проти церкви, але й ще полюбляв пиво, зварене його дружиною,
  • як Джон Донох’ю здійснив “пивний забіг” з США до В’єтнаму, щоб пригостити американських солдат справжнім пивом,
  • як виглядав пивний кухоль Івана Сірка,
  • чим раніше закупорювали пивні пляшки,
  • і багато, багато іншого…

Також на вас чекає тематична міні-виставка з фондів музею та приватних колекції. Ви зможете побачити пивні келихи різних часів, пивні пляшки початку ХХ ст., фото матеріал, бірдеклі і не тільки.

Кожен відвідувач не піде додому без “смачного” презенту!

ОБОВЗ’ЯКОВА реєстрація за телефоном: 066-886-72-30 (sms, viber, Telegram)

Ціна: 100 грн.