Інтерактивні музейні заняття з етнографії

14 вересня запрошуємо на етнографічне дійство у стінах нашого музею.

У наш час хустка є невід’ємним елементом українського жіночого строю. А як же було в давнину? В порівнянні з іншими жіночими головними уборами, хустка є доволі новим елементом одягу.
На інтерактивному музейному заході з пов’язування хустки “Речі Бабусиної скрині: хустка як різновид головних уборів українок” ви дізнаєтеся:

• про історію хустки від середини ХІХ ст до сьогодення,
  • основні різновиди хусток, які були поширені на теренах України,
  • про відмінності між хустками місцевого та іноземного виробництва,
  • популярні способи пов’язування хусток нашого регіону.

Окрім пізнавальної частини, усі учасники матимуть можливість взяти участь у майстер-класі з пов’язування хусток. Якщо маєте власні хустки – приносьте їх із собою)

Для участі у заході просимо зареєструватися за номером 0 67 447 7014 або написати нам у месенджер.

Тривалість заходу: 1 година

Вартість квитка: 100 грн.

Дата проведення: 14 вересня о 12:00.

Захід проводитиме н. с. ДНІМ ім. Д. І. Яворницького Наталія Лисовець.

За численними проханнями повторюємо наш майстер-клас зі створення наддніпрянських кишеньок.

На поч. ХХ ст. невід’ємним аксесуаром українських модниць стали ладунки – кишеньки, які носили на поясі. Тож цієї суботи ви матимете нагоду:

• дізнатися про історію походження та регіональні особливості гаманів;
  • задекорувати кишеньку вибійчаним малюнком. Розмір виробу 20*26 см.

Усіма необхідними матеріалами забезпечують організатори. З собою необхідно взяти хороший настрій)

Дата проведення 15 вересня о 12:00.

Вартість квитка: 250 грн.

Кількість місць обмежена, тому обов’язкова реєстрація за номером 0 67 447 7014 або у месенджері та діректі музею.